ŠTÁTOM ORGANIZOVANÝ TERORIZMUS 
TEXT: EXTRA PLUS FOTO: JANA BIROŠOVÁ

Roman Stopka: Zo štátnikov sa stali zvýhodňovaní sluhovia nie vlastného národa, ale zahraničných manipulátorov za politickou scénou, ktorým slúžia do roztrhania tela 

Sedemnásteho novembra 2018 uplynie dvadsaťdeväť rokov od zmeny politického systému na Slovensku. Ako s odstupom času vnímate prechod štátu zo socialistického do kapitalistického zriadenia? Čo Slovákom November ʻ89 dal a naopak vzal?

November sám osebe priniesol bohatú ponuku príležitostí, to je pravda. Lenže čo sa s nimi stalo? Ani sme nezbadali, ako sa chopili riadenia republiky ľudia, ktorí náš štát nechceli a začali z vnútra rozbíjať dobrý zámer. Pôvodné heslá a myšlienky aktivizujúce ľudí šikovnou manipuláciou s mocou zneužili a naprijímali zákony, ktoré republiku viacej poškodili, než by ľuďom pomohli. Začalo sa s veľkým heslom: Čo nie je zakázané, je dovolené. Lenže dnes už nemôžete ísť ani do lesa na huby bez toho, aby vás niekto mohol šikanovať. Zo samotných štátnikov sa stali zvýhodňovaní sluhovia nie vlastného národa, ale zahraničných manipulátorov za politickou scénou, ktorým slúžia do roztrhania tela, ešte aj po odvolaní z funkcie. To oni sa stali hlavnou prekážkou zachovania zvrchovanej a suverénnej Slovenskej republiky. Dočkali sme sa samostatného štátu len na to, aby nás politici zaviedli do horšieho stavu, než aký tu bol? Zámerne sa vyvoláva všeobecný chaos s jednoznačným cieľom rozbiť autoritu štátnej moci, znevažujú sa evolúciou potvrdené predpoklady i vzťahy muža a ženy, stupňuje sa štátom organizovaný terorizmus a svojvôľa mocných. Sú ohrozované potvrdené historické pravdy. Rúcajú sa národné kultúry, podnecujú sa národnostné a rasové nepokoje, aby sa rozbila územná celistvosť aj nášho štátu. Kto to všetko napáchal? Len si zaspomínajte na zapálené tváre z TV obrazoviek aspoň z marca dnešného roka a porovnajte ich vtedajšie výroky s dnešnými. Cieľ, ktorý sledujú, vždy zostáva, menia len formu jeho presadzovania. Musíme však uznať, vykrúcať sa vedia oveľa lepšie ako hovoriť pravdu. Tak načo sa dať manipulovať týmito povýšeneckými dešperátmi nanovo pri každých voľbách?
Roman Stopka, predseda Práce slovenského národa (PSN)

Viac na: http://www.extraplus.sk/clanok/statom-organizovany-terorizmus
Pin It
Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský